360° Sanal Gezinti Nedir?

Sanaltur, tanıtılmak istenilen her türlü iç ve dış mekânın ve fuar organizasyonları gibi etkinliklerin bilgisayar, internet ve cep telefonu ortamında interaktif olarak yukarı, aşağı ve sağa sola olmak üzere ve hatta yakınlaşıp uzaklaşarak 360°'lik bir açı ile izlenmesini sağlayan bir uygulamadır.
 
Sanaltur Gez360 uygulamasında odalarda kapıya tıklayarak geçişler yapabilir, oda içerisindeki herhangi bir objeye yakınlaşabilirsiniz. Şık görselliği ve kolay kullanımı ile insanlara hem daha gerçekçi hem de zevkli bir deneyim yaşatacaktır. Bu sayede insanlar o mekâna gelmeden gerçekçi bir şekilde gezinti yaparak o mekanı daha iyi tanımış olacaklardır.
 
Kullanım Alanları
Turizm Oteller ve konaklama hizmeti sağlayan tesisler. Emlak projeler, İnşaat, Mimari ve Dekorasyon, Showroom ve Galeriler, Fuar Stantları, Kültür Sanat Eğlence aktivite mekanları, Şehirler, Müzeler, Hastaneler, Okullar, Alışveriş Merkezleri, Fabrikalar ve gezilebilmesini istediğiniz tüm mekanlar kullanım alanları içerisindedir.
 
 
Google Street View
Sanaltur uygulamanızı Google Street View Google Haritalarda yayınlayabilirsiniz. Bu sayede Google tıklamalarında sizi üst sıraya çıkaracak bir uygulama daha olacak. Google kullanıcıları web sitenize girmeden de mekanlarınızı tanıyabilecekler.
 
Video ve Model Ekleme
Sanaltur içerisine herhangi bir tanıtım videosu veya erkek ya da bayan bir modelin seslendirdiği tanıtım videosunu ekleyebilirsiniz.  Mesela bir inşaat firması odalarda kullanılan malzemeleri, odaların metrekaresini anlatabilir. Ya da bir düğün salonu salonunun özelliklerini, kapasitesini ya da verdiği hizmetleri sesli ve görüntülü olarak yine sanal tur içerisinde anlatabilir.
 
Cep Telefonlarında Sanal Tur
Sanaltur uygulamanız cep telefonlarında a yine sürükleme mantığı ile sorunsuz bir şekilde çalışabilir. Web sitenizi cep telefonu ile ziyaret eden kullanıcılarda aynı bilgisayarda olduğu gibi aynı şekilde mekanlarınızı gerçekçi bir şekilde gezebilir.
 
Facebook 'ta Sanaltur
Firmanızın sanaltur uygulamasını kişisel yada şirket Facebook adresinde yayınlayabilirsiniz. 
 
İnteraktif Sanaltur
Sanaltur uygulamanız aynı bir web sitesi gibi çalışabilir. Sanal tur içerisine ürünlerinizi, hizmetlerinizi, iletişim bilgilerinizi aynı web sitesinde olduğu gibi ekleyebilirsiniz.
 
Bilgi ve detaylı bilgi almak için mutlaka irtibata geçin.